Kurumsal

Kurumsal Geri

Hakkımızda

2012 yılında kurulan POLİMPACK A.Ş. Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde 3000 metrekare alanda  plastik ambalaj sektöründe faaliyet  göstermektedir.
POLİMPACK A.Ş. sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet etmeyi hedeflemiştir. Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinden sa­tış sonrası memnuniyet ölçümüne kadar olan tüm aşamalarda, müşteri beklentileriyle hareket eden dinamik organizasyon yapısı ve modern üretim ekipmanlarıyla esnek imalat yöntemini uygulamakta ve müşteri için maksimum memnuniyet düzeyini amaçlamaktadır.

 

Misyonumuz

Müşterilerine ve çalışanlarına en yüksek etik standartlarda hizmet sağlayan, mükemmel  iş anlayışına odaklı olarak, sürdürebilir yüksek  karlılık hedefi ile dünya pazarlarında bilinen bir marka olmak.

 

Vizyonumuz

Polimpack olarak vizyonumuz; müşterilerimize ait ürünle­rin tüketicilere mükemmel şartlarda ulaşmasını sağlayacak yenilikçi, etkileyici ve güvenli am­balaj çözümleri üretmek. Müşterilerimizin taleplerini yerini getirirken, efektif ve çevre ile dost sürdürülebilir çalışma koşullarını sağlamaktır.

  • Çalışanlarımızın emellerini yerine getirebileceği, sürekli kendi koşullarını iyileştiren, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.
  • Mükemmel iş kalitesine odaklanarak sürdürülebilir ve karlı büyüme ortamını sağlamak
  • Yeni proje ve yatırımlarda, üretim, kalite,çevre ve iş güvenliği bilinciyle, çevreye en az atık veren teknolojileri kullanmak.
  • Sürekli gelişme ve iyileştirme prensibini esas alarak, çevreye artı değer yaratmak ve oluşabile­cek olumsuzlukları en aza indirgemek.